Jak naplánovat americký road trip (ebook)

Na základě zkušeností z našeho loňskýho road tripu po západním pobřeží jsem sepsal krátký e-book v angličtině pro všechny, kdo by měli zájem si na vlastní pěst naplánovat něco podobného a pokud možno u toho neutratit moc peněz (takže počítejte s tím, že probírám hlavně spaní v rental autě a podobně).

Snažil jsem se pokrýt tak nějak všechno, od cesty letadlem do USA (jaké vás čekají kontroly a jak na přestupy letadlem), přes půjčení nejvhodnějšího auta v půjčovně až po to, kde se sprchovat, jak a kde spát v autě a ve stanu, na co si dávat pozor, jaký jsou američani na silnicích co se týká řízení a tak dál. Pevně věřím, že tato příručka může být perfektním pomocníkem všem, i těm, kteří v Americe už byli, ale nemají zkušenosti s roadtripováním jako takovým (a spousta těch poznatků se dá určitě přenést i na road trip po Evropě).

Jedinou menší nevýhodou může být fakt, že je to napsáno v angličtině, ale myslím že v okamžiku, kdy už chcete plánovat roadtrip v USA, tak trochu anglicky umíte a nebude to problém :)

Tahle krátká příručka je k dostání za $5 (100 Kč), buď jako pdf/ePub na Gumroad nebo přímo do Kindle na Amazonu.

You may also like...

2 komentáře

  1. Pavel napsal:

    Ahoj, je to pdf ještě stažitelné nebo už je to nefunkční? Když to zaplatím, tak to stáhnu nebo jak se k tomu dostanu? Ještě jedna věc, je v AJ nebo česky?

    Díky. Měj se.

  2. jiripavlik napsal:

    pdf se porad koupit da, odkaz pro stazeni by to melo nabidnout hned. Je to v anglictine. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *