Imported from Detroit

Nevím, jestli má vůbec smysl něco psát o Super Bowlu. Je to natolik profláklá událost, že asi ani ne. Pokud nevíte, o co jde, potom vizte tento článek, já to vezmu jen velmi stručně. Já jsem se těšil na reklamy, a ty byly super (i když teda nemám porovnání s ostatními ročníky). Televizní reklamy v USA jsou obecně na vysoké úrovni (Tento prášek je lepší než tento prášek se tady ani nevysílá) a pro Super Bowl si agentury chystají to nejlepší z nejlepšího – že jde o nejdražší vysílací čas v televizi vůbec asi nemusím zmiňovat. Fotbal mě moc nezajímá, a show v poločasu v podání Black Eyed Peas byla totální fiasko (ještě během show jsem smazal ze své iTunes knihovny úplně všechno od nich).

Co si ale musím zaznamenat, abych to tady za pár let zase našel, je tahle reklama. O Detroitu toho moc nevím. Vím, že se běžně objevuje na listech the worst cities to live in, a den před Super Bowlem jsem náhodou narazil na galerii fotek, která připomínala spíš Černobyl, než Ameriku, což onen zvláštní dojem z reklamy ještě víc umocnilo. Každopádně, tady je:

What does this city know about luxury?  What does a city that’s been to hell and back know about the finer things in life?…  You see, it’s the hottest fires that make the hardest steel… Because when it comes to luxury, it’s as much about where it’s from as who it’s for.

PS: Jak tak koukám na ten článek, tak Memphis, ve kterém jsem přestupoval na let do San Francisca, je na prvním místě. No, můžu si tady asi stěžovat na spoustu věcí, ale nakonec jsem moc rád, že jsem skončil, kde jsem skončil. Občasná preventivní návštěva protidrogové policejní jednotky ve škole je to nejhorší, co se tady děje. Jakkoli to zní akčně, celé to probíha tak, že po škole chodí psovodi. Většina lidí si jde ty retrievery pohladit a pár lidí si to na další hodinu vezme oklikou :-). Jen tak pro zajímavost, Kalifornie jednoznačně vede ve spotřebě marihuany. :-)

You may also like...

1 Response

  1. Elle napsal:

    BEP byli naprosto příšerní. Příšerná show…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *