Jakoby už byl konec…

Tento článek jsem původně chtěl napsat už minulý pátek, ale trochu se to protáhlo. Dnešní třetí hodina byla trochu jiná. Ze školního rozhlasu se ozvalo, aby se všichni senioři (poslední ročník – maturanti) dostavili do školního divadelního sálu.

A tak jsem tam šel, jak jinak. Ředitel měl proslov jako vždy, „the ones“ odcházejí. Začíná poslední semestr, posledních 31 dnů školy. Cože, už jen měsíc? Dál informace k výletu (senior trip), který je těsně před koncem školy. „Tady máte papíry k podepsání a co nejdřív je doneste zpátky“. Cože, to už je za měsíc?Promoce. Bude 27. května na školním stadionu.

Ten pátek do školy přijela firma předat čepec a plášt‘ (cap & gown), který jsme kdysi objednali. Ten úbor, ve kterém se promuje. Cože, už?! Uteklo to nějak rychle.

Ten den jsem měl fakt pocit, že už je skoro konec. Tehdy to bylo do konce školního roku 7 týdnů. Šest týdnů školy a týden jarních prázdnin.

Jakkoli se těším, až budu zase doma, o to větší na mě padla depka. A tenhle poslední semestr uteče fakt rychle. Tento týden se na škole konají CST testy (srovnávačky s ostatníma školama), to znamená pro seniory nicnedělání, protože je skládají jenom nejnižší tři ročníky. Další dva týdny sice je škola, ale tak přecejen, na známkách už mi nezáleží (podmínkou pobytu je udržet si C+ a lepší), takže to beru velice zlehka. Skutečný High School Diploma (tedy oficální papír, který bych doma mohl nostrifikovat) mi nedají, tak co bych se přehnaně snažil. Potom jsou jarní prázdniny, no a po nich? Finals (závěrečné testy), senior trip (onen Disneyland), promoce a konec. A to do toho všeho nepočítám track, kde máme každý týden dva závody, takže to tady utíká fakt extrémně rychle. Navíc ředitel posunul finals pro seniory o týden dřív, takže my senioři budeme poslední týden ve škole dělat úplně nic. Na programu jsou věci jako senior breakfast, podepisování yearbooku a podobný ulejvárny.

Ani nakonec nevím, co jsem tímto článkem chtěl říct, ale prostě jsem ho musel napsat. Jinak pokud vím, tak letenku mám na 11. června, dva týdny po skončení školy, ale kdy odletím, to ještě netuším.

A jak se těším domů? Všude dobře, tak co doma. :) Ne, teď vážně. Naprosto se nemůžu dočkat, až se zase vyspím ve své posteli, až když budu míť chuť, tak sednu na kolo a pojedu se na pár hodin projet, samozřejmě taky na rodinu, sourozence a kamarády. Taky mám na léto naplánovaných plno awesome věcí, které jsem nikdy předtím nedělal. Cyklovýlet na kole do Chorvatska, udělání si řidičáku, práce doma a na zahradě. A to mluvím jenom o prvních dvou týdnech v červenci.

Jelikož tohle je takovej ten článek o všem a o ničem, tak Vám můžu říct, že v letadle zpět se chystám napsat grand mega souhrn úplně všeho. Pokud uvážím, že jenom článek o track and field (podle všeho nejdelší článek na blogu) má asi 10 normostran, tak tohle bude mít tak 30-40. Uvidíme. Jenom seznam věcí, o kterých chci napsat zabíra celou jednu stránku. :-)

Ale rozhodně to (grand mega souhrn) nebude poslední článek z USA. Ale o tom až na jaře/v létě 2012.

You may also like...

7 Responses

 1. Andres napsal:

  Na jare v lete 2012 co se bude dit? Chystat se i na vejsku do USA?

 2. Mary napsal:

  Páni! Tak to vážně uteklo. :) Pamatuji si, jak tenhle blog začínal. Jak jsi se balil do Ameriky a pak tam i letěl a já si říkala, že teď seš někde nad Atlantikem. :) To je vážně neskutečný!

 3. jiripavlik napsal:

  @Mary: Jo, taky si to pamatuju… ted jsem si zpetne cetl clanek o tom letu a prvnim dni ve skole, a pripada mi to zvlastni… To cesta na letiste ale byla taky jeden z nejkritictejsich okamziku (poprve jsem vazne premyslel o tom, jestli to fakt chci udelat; kdyz jsem videl ten napis TERMINAL II PRAHA RUZYNE, tak mnou projela husina jako snad nikdy predtim. Kdyz jsem den predtim delal posledni nakupy obleceni atp., tak to jsem se porad tesil a nebyl nervozni)… dnes uz mi to prijde jak nic :)

 4. Elle napsal:

  Jéj, taky si pamatuji na dobu, kdy sis zařizoval letenky apod. To už je pryč. Hlavně si naplno užij ten poslední měsíc :) By the way co se bude dít jaro/léto ’12 ?? :D Chystáš se zpátky do CA ? :)

 5. jiripavlik napsal:

  @Elle: Uvidime, zatim toho moc nevim :)

 6. vydrysek napsal:

  Na ten clanek se docela tesim :) Celkem by me zajimalo, jak to probihalo, zvlaste kdyz ctu poznamky o tvoji host-mum etc… :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *