One year in United States (video)

V mojí třídě na americké high jsme měli ve skupinách vytvořit nějaké krátké video nebo film – vzhledem k tomu, že nás tam bylo shodou okolností víc výměnných studentů, dohromady jsme udělali takovou slideshow videí a fotek, které jsme za ten rok v USA nafotili (bylo to už ke konci rokum, a známka z videa byla známka z Finals). Než jsem tento projekt smazal z notebooku, narychlo jsem ho ještě předělal tak, aby tam byly jenom moje videa – a tady je. Nejde o nic světoborného, nemá to nijak shrnovat celý rok, jen je to pár splácaných klipů dohromady. Je tam už tady na blogu zmíněné ježdění na čtyřkolce, vodním skútru, pár klipů ze senior tripu do Disneylandu (o tom mám celý článek, který jsem ještě nezveřejnil) a tak – snad se vám to bude líbit. Teď zpětně z domu mě akorát štve, že jsem těch videí nenatáčel 10x víc :)

You may also like...

3 Responses

 1. Daniel napsal:

  Chci poděkovat za všechny tyto články, které mě přesvědčily k odjezdu do USA. Najednou cítím, že tam musím :-) Úžasně tu je všechno popsané a vysvětlené, paráda.

 2. Jirka Semrád napsal:

  Ahoj,
  mám takový menši problém a potřeboval bych pomoct, zrovna sem taky jako exchange student v USA a dělám podobné video z USA, až se vrátím tak chci mít pěknou vzpomínku a bude se mi hodit do seminární práce aby mě pomom vůbec pustili do čvrťáku. Vůbec si nevím rady jak mam udělat to znázornění trasy Praha- San Francisko, lámu si s tim hlavu už nějakou dobu ale vůbec se nedaří, můžeš mi prosím nějak pomoct? :)

 3. jiripavlik napsal:

  @Jirka Semrád: Ahoj, tohle je z iMovie, je tam na to preset.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *