Druhý rally day a fotbalový zápas

V pátek jsme se konečně vydali na první fotbalový zápas, který byl první na mojí škole (domácí). Tomuto zápasu předcházel opět rally day, ale nebyla to zase taková sranda jako minule. Všehovšudy se předvedly roztleskávačky, potom se na laně přetahovali profesoři se seniorama (po extra pomoci dvou dalších vyhráli senioři), zazpívala se školní hymna a to bylo všechno. Tentokrát měli první dva ročníky zlaté oblečení a poslední dva zase fialové – což jsou barvy školy.

Že jsme se na zápas vydali byla nakonec spíš náhoda, původně jsme měli jet někam jinam, což ale na poslední chvíli padlo. Samotný zápas začínal asi v sedm, a host-mum se zeptala, jestli chceme jet, asi až v devět. Samozřejmě jsme souhlasili, rychle jsem natáhl mikinu, vyhrabal foťák a běžel zpět k autu. Do malého Focusu (třídvéřového) se nás muselo namačkat pět – jel s náma ještě třetí exchange student, který tu je dočasně – ale to je zase jiný příběh. Na zápas samotný jsme proto přišli až v půlce, no ale pořád lepší než nic.

Vstup pro majitele školní karty (která stojí $50) je zadarmo, pro lidi se studentským ID školy za $3 a pro ostatní za šest dolarů. Já jsem si ABS kartu nakonec nekoupil, a jak to tak vypadá, za všechny vstupy za ten rok $50 určitě nedám. Sice jsou na tu kartu i další slevy, ale všechny jen v jednotkách dolarů, takže ta karta je asi hlavně o podpoře školy.

No a zápas samotný byl fajn. Jenom fajn proto, že jsme prohráli. Ne že bych to nějak prožíval, ale dostat nakládačku na domácím poli mojí školy přecejen není nějaký oslavný pocit. :-) Nafotil jsem pár fotek, jelikož jsem v journalism klubu řekl, že tu nebudu, tak jsem se ani nesnažil běhat kolem hřiště, a jen jsem seděl na laviččce, fotil a cpal se pizzou. :-D

Fotky tentokrát nejsou, budou příště. :-)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *