Proč si Katy Perry myslí, že je v Kalifornii zelenější tráva

Ještě než jsem odletěl, prohlížel jsem si na Google Mapách fotky Kalifornie, konkrétně města, vesnice a okolí, kde budu bydlet. Na nich toho nebylo, kromě uschlé trávy, nic moc k vidění, a tak jsem usoudil, že tady asi musí být brutální vedro a že tady prší málokdy.

Inu, nezmýlil jsem se ani v jednom.

Nicméně včera si tak kráčím po příjezdové cestě, kde mně vyhodil školní autobus, koukám okolo sebe a něco mi tu nesedí. Po chvilce přemýšlení mi došlo, že vidím zelenou trávu. Všude okolo! A kdyby se nemusela prodírat přes tu starou uschlou trávu a další plevel, všechno by bylo ještě zelenější! :-D

Takže jediný důvod, proč si Katy Perry myslí, že je tu tráva zelenější, je velice prostý. Žádná zázračná zemina, žádné zázračné hnojení, žádná zázračná voda. Prostě tu je tráva zelená jen pár týdnů nebo měsíců v roce… a to je právě teď, když začne na podzim pršet. A když ji tak dlouho nevidíte, tak to potom vypadá sakra zelená. :-D

PS: Dvě věci. Fotky jsou ilustrační, co jsem teď vyhrabal z už nafocených. Co nejdřív se pokusím nafotit nějakou fotku ze srpna znovu, aby to mělo větší vypovídací hodnotu.

Druhá věc se týká počtu článků. Důvod, proč jich je tak málo, je velice prostý. Lenost. V konceptech jich leží více nebo méně dokončených rovných 15. :-)

You may also like...

3 Responses

  1. Eve napsal:

    Dobrý článek :D :D

  2. Martin S napsal:

    Dobrej clanek! ;) uz se tesim na dalsi!

  3. Anonym napsal:

    Ahoj :) jen chci podotknout, ze v te casti kde se K. Perry pohybuje je opravdu ta trava zelenejsi, tam takovou vyprahlou ani nevideli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *